Na sygnale

Poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości ukrywali się w mieszkaniach znajomych

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Poszukiwani ukrywali się w mieszkaniach znajomych. Kamil W. trafi za więzienne kraty na 2 miesiące, natomiast Krzysztof K. spędzi tam 10 miesięcy.
Dziś o godzinie 2.00 w nocy olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali 39-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez olsztyński sąd. Tego dnia Kamil W. ukrywał się przed policjantami w mieszkaniu koleżanki dlatego był kompletnie zaskoczony wizytą wywiadowców.

39-latek  notowany był za przestępstwa narkotykowe.  Posłużył się również sfałszowanym dokumentem tożsamości w białostockim sądzie. Wczoraj mężczyzna trafił na dwa miesiące za więzienne kraty.

Kolejny z poszukiwanych, to 27-letni Krzysztof K. Wpadł w ręce policjantów wczoraj. Policjanci z Olsztynka już wcześniej ustalili, że poszukiwany może przebywać u znajomych na terenie gminy. Ich podejrzenia się potwierdziły. Zatrzymany mężczyzna nie uniknie już wymiaru sprawiedliwości.

Mężczyzna poszukiwany był przez olsztyński sąd za pobicia,  groźby i włamania. 27-latek dopuścił się również zniszczenia mienia.
Teraz mieszkaniec gminy Olsztynek musi odbyć karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*