Kultura

Pomóż olsztyniance wydać książkę

Olsztyńska poetka Michalina Janyszek oraz krakowska graficzka Magda Żmijowska próbują znaleźć pieniądze na wydanie ilustrowanego tomu poetyckiego „Sztuka medyczna”. Zbiórka środków prowadzona jest poprzez serwis crowdfundingowy wspieramkulture.pl.

„Sztuka medyczna” to ilustrowany tom poetycki, który wyróżnia się oryginalną tematyką i podaje poezję w bardzo atrakcyjnej dla oka formie. Jest to cykl wierszy inspirowanych wybranymi specjalnościami medycznymi, np. pediatria, psychiatria czy diabetologia.

Autorki starają się, by książka ujrzała światło dzienne i cieszyła oczy i ducha odbiorców. Do wydania 300 egzemplarzy tomiku potrzebne jest 5 tys. zł. Zbiórka kapitału prowadzona jest do 21 marca 2016 roku na portalu wspieramkulturę.pl TUTAJ .

Każdy, kto wpłaci minimum 25 zł otrzyma egzemplarz „Sztuki medycznej” z dedykacją, a dla wpłacających większe kwoty przewidziane są dodatkowe nagrody.

Strona wydarzenia na Facebooku: https://web.facebook.com/events/167198713649889/

Komentarz

  1. Super inicjatywa, też dopiero co wydałam ksiązkę własnym nakładem, więc wiem jakie to emocje 😀 jeśli też będziecie wydawać przez rozpisani.pl to chetnie się podzielę doświadczeniem i pomogę od czego zacząć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*