Na sygnale

Policjanci zaopiekowali się porzuconymi szczeniakami

Nietypową interwencję przeprowadzili w nocy szczycieńscy policjanci. Podczas patrolowania ulic w bliskim sąsiedztwie schroniska dla psów, funkcjonariusze zauważyli biegające po drodze cztery szczeniaki. Policjanci zaopiekowali się nimi, zawieźli je do jednostki gdzie zostały nakarmione i napojone, a następnie przewiezione do schroniska. Psy nie posiadały obroży ani innych przedmiotów, które pozwoliłyby na identyfikację ich właściciela.

Dzisiaj (03.06.19r) szczycieńscy policjanci o godzinie 1.30 patrolując teren miasta, zauważyli na ulicy Łomżyńskiej biegające samotnie cztery małe szczeniaki. Pieski biegały po jezdni co powodowało zagrożenie dla pojazdów, a także dla nich samych.

Szczeniaki nie miały obroży ani żadnej innej rzeczy, które pomogłaby w ustaleniu ich właściciela. Losem zwierzaków zainteresowali się funkcjonariusze zabierając je do komendy, gdzie dostały miskę jedzenia i picia.

Rano patrol przewiózł małe czworonogi do miejskiego schroniska dla zwierząt, w obrębie którego zostały znalezione. Mamy nadzieję, że tak urocze szczeniaki wkrótce znajdą nowych właścicieli. Trzymamy kciuki – informują policjanci.

Źródło: KWP Olsztyn (aw/kw)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*