Na sygnale

Policjanci zabezpieczyli 46 tabletek extazy i amfetaminę

Ustalenia olsztyńskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy posiadali łącznie 46 sztuk tabletek extazy i amfetaminę. Lokatorzy mieszkania na olsztyńskim pojezierzu spędzili noc w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszeli zarzuty.

Kryminalni z wydziału zajmującego się na co dzień walką z przestępczością narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań przy ul. Westerplatte mogą znajdować się narkotyki. W piątek (18.05.2018) postanowili zaskoczyć lokatorów swoją obecnością. Ich przypuszczenia się potwierdziły, gdyż w mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli pudełko z tabletkami extazy i amfetaminę. Podczas wykonywanych czynności, w odwiedziny do lokatorów niespodziewanie przyszedł kolega. Kryminalni nie omieszkali przeszukać również jego. Policyjny nos po raz kolejny nie zawiódł – w kieszeniach spodni znaleźli zwitek foliowy z amfetaminą i tabletki extazy.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 46 sztuk tabletek extazy oraz blisko 2 gr. amfetaminy. Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 21 i 25 lat. Podejrzewani spędzili noc w policyjnym areszcie i usłyszeli zarzut posiadania narkotyków, za który grozi pozbawienie wolności do lat 3.

Źródło: KMP Olsztyn (ik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*