Ciekawostki

Policjanci z Olsztyna w nowym sezonie programu „Policjanci z sąsiedztwa”

Czwarty sezon serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” powraca na antenę Telewizji WP. Już od 4 września od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:00 możemy śledzić losy ulubionych policjantów, a wśród nich funkcjonariuszy z Olsztyna – Sierż. szt. Darię Mitręgę i Podkom. Huberta Kryścio.

Policjanci z sąsiedztwa” to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów. Nowy sezon będzie obfitował w sytuacje, których do tej pory nie było, a balansem do mrożących krew w żyłach akcji będą dowcipne, inteligentne i pełne pieszczotliwych przepychanek słownych rozmowy zaprzyjaźnionych ze sobą policjantów. Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” to aż 30 odcinków, które będą trzymać w napięciu, bawić, a przede wszystkim odkryją sekrety pracy polskiej policji.

W tym sezonie nie zabraknie wymagających poświęcenia interwencji, ale też dowcipnych dialogów policjantów z Olsztyna. Funkcjonariusze – Sierż. szt. Daria Mitręga i Podkom. Hubert Kryścio po raz kolejny będą musieli udowodnić oddanie i zrozumienie dla mieszkańców Olsztyna.

Oprócz pary z Olsztyna, w 4 sezonie odwiedzimy znane już widzom pary – Aleksandrę i Piotra z Krynicy Morskiej, Żanetę i Andrzeja z Sieradza oraz Maję i Kubę z Nowego Tomyśla. Ponownie zawitamy także do Oleśnicy, Jeleniej Góry i Kalet, gdzie zobaczymy nieco odświeżone duety funkcjonariuszy.

Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Emisja programu „Policjanci z sąsiedztwa” od 4 września, od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:00 w Telewizji WP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*