Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci małżeństwa z Iławy

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

Prokurator, policjanci, oraz strażacy pracowali na miejscu utonięcia małżeństwa w Jeziorze Zwiniarz w gminie Lubawa. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 67 – latkowie wybrali się na ryby. Gdy przez dłuższy czas nie było z nimi kontaktu rodzina poinformowała służby ratunkowe.

W sobotę kilka minut przed godziną 20:00 oficer dyżurny iławskiej komendy policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zaginięciu małżeństwa. Zgłaszający dodał, że prawdopodobnie popłynęli na ryby i od dłuższego czasu nie ma z nimi kontaktu. Policjanci oraz strażacy z powiatu iławskiego jak i nowomiejskiego natychmiast rozpoczęli poszukiwania 67-latków.

W trakcie czynności funkcjonariusze straży pożarnej w Jeziorze Zwiniarz odnaleźli ciało kobiety i mężczyzny. Okazało się, że jest to zaginione małżeństwo. Niestety nie udało się ich już uratować. Czynności na miejscu tego tragicznego zdarzenia policjanci wykonywali pod nadzorem prokuratora, który polecił zabezpieczyć ciała w prosektorium. Teraz sekcja zwłok wyjaśnij jaka była dokładna przyczyna śmierci 67-latków, a śledczy ustalą okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Źródło: KWP Olsztyn (jk/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się