Na sygnale

Policjanci pracowali na miejscu 19 kolizji drogowych

Tylko wczoraj policjanci pracowali na miejscu 19 kolizji drogowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

We wtorek (18.01.2022r.) około godz. 11:00 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Obrońców Tobruku doszło do zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń przyczyną kolizji była nadmierna prędkość kierującego audi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 23- letni kierowca audi za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 1020 zł. Na jego konto wpłynęły również punkty karne.

Około godz. 14:30 na skrzyżowaniu ulic Kołobrzeskiej i Dworcowej doszło do zderzenia renault oraz nissana. Według ustaleń policjantów 69- letnia kierująca nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej renault i doprowadziła do kolizji. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń a uszkodzeniu uległy „jedynie” pojazdy. Kierująca nissanem została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 zł oraz punktami karnymi.

Kilka minut później, na ul. Dworcowej kierująca bmw 32- latka w wyniku nieprawidłowego manewru zmiany pasa ruchu zderzyła się z hyundaiem. Za spowodowanie kolizji policjanci nałożyli na nią mandat karny w wysokości 1250 zł. Na jej konto wpłynęły również punkty karne.

Punktami karnymi oraz mandatem w wysokości 1050 zł został ukarany również 33- letni kierujący hondą, który na ul. Lubelskiej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na jego tył.

Źródło: KMP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*