Na sygnale

Policjanci poszukują sprawcy naruszenia nietykalności cielesnej i zniszczenia mienia

Wydział dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za naruszenie nietykalności cielesnej oraz za zniszczenie okularów korekcyjnych poszkodowanego. Do zdarzenia doszło w jednym z olsztyńskich lokali rozrywkowych zlokalizowanych na terenie Starego Miasta przy ul. Świętej Barbary.

Podczas jednej z imprez zorganizowanych przez klub rozrywkowy zlokalizowany na olsztyńskiej starówce przy ul. Świętej Barbary doszło do naruszenia nietykalności cielesnej oraz zniszczenia okularów korekcyjnych. Przestępstwa dokonał ubrany w koszulę w kratę jeden z uczestników imprezy, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Osobą poszkodowaną w tym zdarzeniu jest pracownik klubu rozrywkowego.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 34 94 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Komentarz

  1. No chyba czas zmienić kamery ? To juz nie kosztyje fortuny . Warto o tym pomyslec bo byc moze wartosc okularów bedzie dużo droszsza niz monitoring . A tak ani jednego ani drugiego .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*