Na sygnale

Policjanci pojechali odzyskać regał sklepowy, znaleźli prawie 250 krzaków marihuany

Ostródzcy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, których podejrzewali o kradzież regału sklepowego. Podczas przeszukania okazało się, że w mieszkaniu kobiety znajduje się prawie 250 krzaków marihuany o różnej wielkości. Para została zatrzymana i usłyszała zarzuty.

W piątek (15.07.2022r.) do ostródzkiej komendy zgłosiła się przedstawicielka jednego z ostródzkich marketów i poinformowała, że dzień wcześniej z zaplecza sklepu zginął wystawiony regał, którego wartość oszacowano na 1000 złotych. Policjanci od razu zabrali się za sprawę, ustalili okoliczności zdarzenia i wytypowali osoby podejrzewane o tą kradzież. Mundurowi odzyskali skradziony regał. Oprócz skradzionego stołu do warzyw kryminalni w mieszkaniu kobiety znaleźli prawie 250 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu.

Jeszcze w piątek zatrzymana para usłyszała zarzuty kradzieży, której dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Dodatkowo 46-letnia kobieta będzie się tłumaczyć przed sądem z uprawy znacznych ilości konopi indyjskich za co grozi jej kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (ak/kh)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*