Na sygnale

Policja szuka sprawcy włamania do pojazdu

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy włamania do samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło w okresie od 9 – 16 czerwca 2018r. w Olsztynie przy ul. Leśnej na terenie garażu podziemnego. Policja na podstawie zapisu z kamer monitoringu publikuje wizerunek sprawcy włamania.

Policjanci z olsztyńskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku sprawcy włamania do samochodu osobowego. Poszukiwany mężczyzna w chwili przestępstwa ubrany był w spodnie dżinsowe koloru jasno niebieskiego, buty trekkingowe koloru brązowego, bluzę z długim rękawem w kolorze moro (plamy ciemno-szare), czapka z daszkiem koloru siwo-stalowego. Mężczyzna miał na sobie plecak koloru czarnego z dwoma białymi pasami. Z wyglądu jest to młody mężczyzna w wieku około 18-25 lat, szczupłej budowy ciała. Bez zarostu na twarzy. Na bluzie mężczyzny, na wysokości klatki piersiowej, widoczny jest napis koloru białego „ ILLEGAL” , gdzie litera „E” jest lustrzanym odbiciem a litera „A” jest do góry nogami.

Aby sprawca włamania nie pozostał na wolności i odpowiedział za swoje czyny policjanci proszą o pomoc mieszkańców Olsztyna. Wszystkie informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny lub zlokalizowania jego miejsca zamieszkania można przekazywać do KMP w Olsztynie, pod nr tel. 89 522 34 64 lub mailowo na adres: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*