Wiadomości

Podsumowanie Kortowiadowej środy [ZDJĘCIA]

Kortowiada wystartowała! Już wczoraj całe Kortowo wypełniło się studentami gotowymi do celebrowania ich święta. Wzięli także udział w pierwszych wydarzeniach zaplanowanych na 62. edycję Olsztyńskich Juwenaliów.

Frekwencja na Kortowiadowym Biegu o Złotego Dzika była zaskakująco duża. Uczestnicy przebiegli trasę liczącą 6200 metrów i w świetnych nastrojach dotarli do mety. Miała miejsce także pierwsza konkurencja w ramach rywalizacji akademików – jury oceniło Kosmiczne Wystroje Akademików. Pomysłowość mieszkańców Domów Studenckich była nieziemska.  Rozegrano także VIII Integracyjny Mecz Koszykówki na Wózkach – tym razem drużyny wymieniły się zawodnikami i ramię w ramię walczyły o zwycięstwo. Wieczorem w Namiocie przy Centrum Konferencyjnym zgromadzili się uczestnicy Silent Party i bawili się w ramach pierwszej cichej imprezy w ramach Kortowiady 2023!

Czwartkowe wydarzenia to przede wszystkim Parada Wydziałów otwierająca oficjalnie Juwenalia Olsztyńskie oraz koncerty na Plaży Kortowskiej. Dziś na Scenie Głównej wystąpi Zalia, bryska, Enej, Mrozu, Białas oraz Molesta Ewenement. Przypominamy uczestnikom o obowiązku wymiany biletów na opaski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*