Podsumowanie I Olsztyńskiego Przeglądu Fotografii 2013

- Kategoria: Kultura
0

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie przez pół roku zapraszało pasjonatów fotografowania do udziału w I Olsztyńskim Przeglądzie Fotografii 2013. Czas na podsumowanie – koncert i wernisaż prac.

Na przegląd fotograficzny nadesłano ok. 500 zdjęć. Wernisaż wybranych prac odbędzie się 7 lutego 2014 roku o godz. 18.00 w Galerii Parkowa w Centrum. Zaraz po nim rozpoczną się I Olsztyńskie Koncerty „Muzyka w Obrazie”, podczas których będzie można wysłuchać kompozycji trzech autorów, inspirujących się zestawami zdjęć 9 autorów z regionu. Do wybranego zestawu zdjęć komponują: Robert Kanaan (Gdańsk), Adam „Mr Smok” Bórkowski (Poznań), Elżbieta i Andrzej „Andymian” Mierzyńscy (Olsztyn).

1. Robert Kanaan przygotuje koncert do zestawu zdjęć Marka Jankowskiego (Lubomino), Michała Pieściuka (Olsztyn) i Ewy Rubczewskiej (Olsztyn).
2. Adam „Mr Smok” Bórkowski muzycznie oprawi zdjęcia Bożeny Kraczkowskiej (Olsztyn), Henryka Ciruta (Olsztyn) i Andrzeja Grabowskiego (Bisztynek).
3. Elżbieta i Andrzej „Andymian” Mierzyńscy zaprezentują kompozycje muzyczne do zdjęć Jacka Kowalskiego (Różnowo), Michała Buszkiewicza (Bisztynek) i Anny Wojszel (Wipsowo).

Program wieczoru:
Godz. 18.00 – wernisaż wyróżnionych fotografii I Olsztyńskiego Przeglądu Fotografii.
Godz. 19.00 – koncert I Olsztyńskich Koncertów „Muzyka w Obrazie” (muzyka z pokazem zdjęć).

Prowadzenie: Robert Lesiński (Radio Olsztyn)

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po