Piła piwo w Parku Podzamcze. Pod opieką miała małe dziecko

- Kategoria: Na sygnale
2

fot. SM w Olsztynie

W dniu wczorajszym (14.03) operator monitoringu zauważył w Parku Podzamcze kobietę pijącą piwo, a przy niej bawiące się małe dziecko.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (14 marca) około godz. 16.00. O nieodpowiedzialnej matce operator poinformował patrol Straży Miejskiej, który ujął 35-latkę.

Kobieta znajdowała się pod znacznym wpływem alkoholu. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że miała ponad 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji.

 

Źródło: SM w Olsztynie

Facebook Comments

2 Komentarze

  1. Teraz mnóstwo takich matek. Powinien ktoś chodzić i sprawdzać wszystkich rodziców czy sprawują opiekę nad dziećmi trzeźwi, choć jedno powinno być trzezwe. Mnie to krew zalewa jak widzę babę w ciąży z papieroskiem. Powinni nakładać na takie baby kary. Badac płuca w ciąży i tyle obowiązkowo. Mówię to jako kobieta, jeszcze nie matka, ale na pewno nie będę truła swojego dziecka.

    1. Takiej idiotce nikt dziecka nie zrobi…

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus