Pijany kierowca przyjechał samochodem do posterunku policji w Dywitach. Stracił prawo jazdy

- Kategoria: Na sygnale
0

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Posterunku Policji w Dywitach. 35-latek chciał odebrać rzeczy zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna, który zaparkował swój samochód pod budynkiem policji był pijany. Sprawdzenie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj do Posterunku Policji w Dywitach przyjechał 35-latek, aby odebrać rzeczy zabezpieczone przez funkcjonariuszy. W trakcie rozmowy policjant poczuł od mężczyzny wyraźny zapach alkoholu. Zapytał go również czy spożywał alkohol i w jaki sposób dotarł do jednostki policji, ponieważ jego miejsce zamieszkania jest oddalone o kilka kilometrów.

Mężczyzna powiedział, że wczoraj pił alkohol i przyjechał swoim samochodem, który zaparkował przed budynkiem. Policjanci potwierdzili, że 35-latek kierował samochodem osobowym marki volkswagen. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie.

35-latek już stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (aj/in)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana w organizacji ruchu: w niedzielę otwarcie ul. Wyszyńskiego

Trwa rozbudowa olsztyńskiej sieci tramwajowej. Kierujący już w