Na sygnale

Pijany awanturował się z personelem medycznym – był poszukiwany

Olsztyńscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który awanturował się z ratownikami medycznymi udzielającymi mu pomocy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był poszukiwany. Ma on do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za dwukrotnie znieważenie funkcjonariusza publicznego.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.00 pod Wysoką Bramą w Olsztynie. Policjanci z ogniwa interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymali informację o awanturującym się mężczyźnie.

We wskazanym miejscu ratownicy medyczni udzielali pomocy poszkodowanemu, który leżał na chodniku i miał widoczne obrażenia głowy. W pewnym momencie mężczyzna zaczął się awanturować i wygrażać. Policjanci wylegitymowali poszkodowanego, okazał się nim 32-letni Mateusz K. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez olsztyński sąd. Mateusz K. ma zasądzona karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za dwukrotne znieważenie funkcjonariusza publicznego.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia 32-latek znajdował się po wpływem alkoholu.  Dziś trafił za więzienne mury.

KWP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*