Pijany awanturował się z personelem medycznym – był poszukiwany

- Kategoria: Na sygnale
0

Olsztyńscy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który awanturował się z ratownikami medycznymi udzielającymi mu pomocy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był poszukiwany. Ma on do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za dwukrotnie znieważenie funkcjonariusza publicznego.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.00 pod Wysoką Bramą w Olsztynie. Policjanci z ogniwa interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymali informację o awanturującym się mężczyźnie.

We wskazanym miejscu ratownicy medyczni udzielali pomocy poszkodowanemu, który leżał na chodniku i miał widoczne obrażenia głowy. W pewnym momencie mężczyzna zaczął się awanturować i wygrażać. Policjanci wylegitymowali poszkodowanego, okazał się nim 32-letni Mateusz K. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez olsztyński sąd. Mateusz K. ma zasądzona karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za dwukrotne znieważenie funkcjonariusza publicznego.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia 32-latek znajdował się po wpływem alkoholu.  Dziś trafił za więzienne mury.

KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Miasto planuje kupno i montaż kolejnych energooszczędnych opraw LED

Stolica Warmii i Mazur planuje kupno i montaż