Ciekawostki

Pierwszy TK Maxx w Olsztynie już działa

Pierwszy piątek września w Olsztynie upłynął pod znakiem modowych emocji. Dzisiaj, przy ul. Tuwima 26 otwarta została Galeria Warmińska, a wraz z nią pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim sklep TK Maxx! Na odwiedzających sklep czekały liczne atrakcje, m.in. konkurs „Czerwony Wieszak”, spotkanie ze stylistkami, specjalna fotobudka oraz oczywiście… najnowsze trendy i markowe produkty w cenach zawsze do 60% taniej*.

Dzisiaj, punktualnie o godz. 9.00 drzwi pierwszego w Olsztynie i równocześnie dwudziestego szóstego w Polsce sklepu TK Maxx otworzyły się dla klientów nowopowstałej Galerii Warmińskiej. Na wieszakach i półkach znaleźć było można m.in. pomysły na jesienno-zimowe stylizacje. Bo właśnie tutaj, pod jednym dachem upolować można ubrania, akcesoria, obuwie, dodatki do domu znanych marek i projektantów, w cenach zawsze do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Jak to możliwe? Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. To dzięki kupcom, którzy na co dzień dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z, w większości, aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie.

Pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim sklep TK Maxx to trzecia otwierana w ciągu niespełna miesiąca lokalizacja. Jak mówi Anna Kucharska, kierownik sklepu TK Maxx w Galerii Warmińskiej, zajmuje powierzchnię 1735 m2 i zatrudnia ponad pięćdziesiąt osób.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekały liczne atrakcje. Od samego rana, od godz. 9.00 mogli wziąć udział w tradycyjnej zabawie „Czerwony Wieszak”. Na czym polega? Na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach, 25 srebrnych, 3 złotych i jednego czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx, czyli odpowiednio kwotom: 100, 500 oraz aż 700 złotych!

Również dzisiaj klienci mogli wziąć udział w metamorfozach… Styliści, dzięki tysiącom ubrań i dodatków dostępnych w sklepie, pomagali stworzyć klientom niepowtarzalne stylizacje, a wizażystki wykonywały pasujący do stroju makijaż. Efekty uwieczniał profesjonalny fotograf. Dodatkowo, przez cały dzień w specjalnej fotobudce TK Maxx klienci robili sobie zabawne zdjęcia, które biorą udział w konkursie na profilu Facebook marki www.facebook.com/TKMaxxPL.

TK Maxx zaprasza do nowego sklepu w Galerii Warmińskiej w Olsztynie, od poniedziałku do soboty w godz. 9 – 21 oraz w niedziele od godz. 10 do 20.

* od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach.

W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji.

TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc.

Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl lub www.tkmaxxpr.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*