Zapowiedzi wydarzeń

Piękne Klasyki na Warmii – rajd oraz wystawa pojazdów zabytkowych

Już w sobotę 24 maja na olsztyńskiej starówce spotkają się miłośnicy i posiadacze klasycznych aut. Będzie to już trzeci sezon „Pięknych Klasyków”- zrzeszenia entuzjastów klasycznej motoryzacji. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 (sobota 24 maja) pod Starym Ratuszem na starówce, gdzie przechodnie będą mogli przez ok. 2 godziny oglądać pojazdy z minionej epoki.

Przed godz. 12 ze starówki wystartuje rajd, którego meta będzie w Barczewie. Trasa rajdu liczyć będzie około 80 km. Uczestnicy muszą pokonać trasę rajdu według mapy drogowej w wyznaczonym czasie, wykonując po drodze zadania do rozwiązania, które wpisane są w formę turystyki krajoznawczej. Dojazd na rynek do Barczewa planowany jest około godz. 15.

O godz. 17 uczestnicy rajdu wyruszą do barczewskiej Galerii Synagoga (Barczewo, ul.Kościuszki 9) na wernisaż Krzysztofa Tanajewskiego. Wystawione będą tam prace malarskie o tematyce klasycznej motoryzacji oraz ogłoszone wyniki rajdu, a po zakończeniu części oficjalnej, rozpocznie się część towarzysko-biesiadna w ogródku grillowym.

 
klasyki-info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*