Otwarcie marketu Leroy Merlin w Olsztynie

- Kategoria: Wiadomości
0

Już 14 grudnia 2018 roku w Olsztynie zostanie otwarty sklep budowlano-dekoracyjny sieci Leroy Merlin.

Już w piątek, 14 grudnia  mieszkańcy Olsztyna i okolic będą mogli skorzystać z oferty Gigamarketu Leroy Merlin w Olsztynie. Sklep zlokalizowany jest naprzeciwko Galerii Warmińskiej, przy skrzyżowaniu ul. Tuwima i al. Sikorskiego (ul. Tuwima 25). Gigamarket będzie otwarty 7 dni w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym: od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 20:00.

Czas na otwarcie Leroy Merlin w Olsztynie.

W nowym sklepie przywita Was już świąteczna atmosfera i okazyjne ceny! Z tej okazji, nie może zabraknąć Was i… tortu!

Zapamiętajcie ten adres: ulica Tuwima 25. W nowo otwartym sklepie Leroy Merlin, oprócz szerokiej gamy produktów, będziecie mogli skorzystać z usługi projektowania łazienki i kuchni.

Otwieramy od 7:00! Do zobaczenia! – informuje na swoim profilu Facebook Leroy Merlin Polska

Salon Leroy Merlin w Olsztynie ma powierzchnię 14 000 m2, w sklepie dostępnych będzie około 50 000 produktów. Sklep będzie dysponował także 800 miejscami parkingowymi (w tym 300 pod dachem). W olsztyńskim salonie Leroy Merlin zatrudnienie znajdzie około 160 osób. Salon w Olsztynie będzie pierwszym sklepem tej firmy na terenie województwa warmińsko – mazurskiego.

 

Leroy Merlin jest francuską siecią hipermarketów z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. W Polsce pierwszy sklep Leroy Merlin otwarty został w latach 90-tych w podwarszawskim Piasecznie. Obecnie firma posiada blisko 60 salonów na terenie Polski.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Jak skutecznie organizować lokalne wydarzenia sportowe?

Wydarzenia sportowe nie tylko sprzyjają promocji zdrowego stylu