Wiadomości

Otwarcie marketu Leroy Merlin w Olsztynie

Już 14 grudnia 2018 roku w Olsztynie zostanie otwarty sklep budowlano-dekoracyjny sieci Leroy Merlin.

Już w piątek, 14 grudnia  mieszkańcy Olsztyna i okolic będą mogli skorzystać z oferty Gigamarketu Leroy Merlin w Olsztynie. Sklep zlokalizowany jest naprzeciwko Galerii Warmińskiej, przy skrzyżowaniu ul. Tuwima i al. Sikorskiego (ul. Tuwima 25). Gigamarket będzie otwarty 7 dni w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym: od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 20:00.

Czas na otwarcie Leroy Merlin w Olsztynie.

W nowym sklepie przywita Was już świąteczna atmosfera i okazyjne ceny! Z tej okazji, nie może zabraknąć Was i… tortu!

Zapamiętajcie ten adres: ulica Tuwima 25. W nowo otwartym sklepie Leroy Merlin, oprócz szerokiej gamy produktów, będziecie mogli skorzystać z usługi projektowania łazienki i kuchni.

Otwieramy od 7:00! Do zobaczenia! – informuje na swoim profilu Facebook Leroy Merlin Polska

Salon Leroy Merlin w Olsztynie ma powierzchnię 14 000 m2, w sklepie dostępnych będzie około 50 000 produktów. Sklep będzie dysponował także 800 miejscami parkingowymi (w tym 300 pod dachem). W olsztyńskim salonie Leroy Merlin zatrudnienie znajdzie około 160 osób. Salon w Olsztynie będzie pierwszym sklepem tej firmy na terenie województwa warmińsko – mazurskiego.

 

Leroy Merlin jest francuską siecią hipermarketów z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. W Polsce pierwszy sklep Leroy Merlin otwarty został w latach 90-tych w podwarszawskim Piasecznie. Obecnie firma posiada blisko 60 salonów na terenie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*