Na sygnale

Ostrzelał samochód z wiatrówki, bo był źle zaparkowany

Kryminalni z Morąga zatrzymali 23 – latka, który kilka dni temu ostrzelał z wiatrówki zaparkowany samochód. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jak tłumaczył, uszkodził pojazd bo jego kierowca źle zaparkował.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (20.05.19) późnym wieczorem w Morągu. Według zgłoszenia z przejeżdżającego ulicą Mickiewicza bmw padły strzały w kierunku zaparkowanego forda. Uszkodzona została klapa bagażnika oraz lampa. Policjanci od razu zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. W toku wykonywanych czynności ustalili, że odpowiedzialnym za to przestępstwo jest 23- letni mieszkaniec powiatu. Został zatrzymany już następnego dnia po zgłoszeniu (21.05.19). Kryminalni zabezpieczyli również wiatrówkę z której strzelał, jako dowód w sprawie.

Wczoraj (22.05.19) młody mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Jak tłumaczył, zrobił to bo ford był źle zaparkowany.

Wobec podejrzanego prokurator zastosował policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe w kwocie 1500 złotych na poczet naprawy szkody. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.

Źródło: KWP Olsztyn (ab/rj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*