Ostatni w tym roku Biegowy Puchar Olsztyna już za nami

W niedzielę, 18 października 2015 roku w parku im. Janusza Kusocińskiego w ramach akcji „Olsztyn Biega!” odbył się ostatni w tym roku bieg z cyklu imprez pt. „Biegowy Puchar Olsztyna”. Mimo niesprzyjającej aury (padający deszcz) w biegu wzięło udział łącznie blisko 248 uczestników.

Na uczestników niedzielnej imprezy czekały dystanse o długości 250 metrów (Dzieci do 6 lat), 0,9 km (Młodzież w wieku 6-9 lat), 1,8 km (Młodzież w wieku 10-16 lat) oraz Bieg Główny na 5 km, w którym wzięło udział ponad 175 zawodników.

Najlepszy czas w kategorii mężczyzn uzyskał Paweł Pszczółkowski (Olsztyn/Pszczółkowski Team) – 15:50. Drugi do mety dobiegł Dawid Worobiec (Team kopeć/DHL Olsztyn) – 16:16, a trzeci Piotr Ilski z Wikielkowa – 16:50.

Natomiast wśród kobiet najlepsza okazała się Krystyna Pieczulis (AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep biegowy), która dobiegła do mety z czasem – 20:48. Druga była Emilia Wołyniec (Gołdap/Tri Negu) – 20:56, a trzecia Natalia Podlewska z Olsztyna – 21:17.

Galeria zdjęć

Szczegółowe wyniki:

Bieg Dzieci (0.2km)
Dzieci

Bieg Młodzieżowy Młodziaki (0.95km)
Młodziaki 0,9 km Open

Młodziaki 0,9 km Kategorie

Bieg Młodzieżowy Starszaki (1.76km)
Starszaki 1,8 km Open

Starszaki 1,8 km Kategorie

Bieg Główny (5km)
Open
Kobiety
Mężczyźni
Kategorie wiekowe
Kategorie specjalne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne