Ciekawostki

Olsztyński hotel walczy o tytuł najlepszego hotelu w Polsce

Hotel Dyplomat został nominowany w prestiżowym plebiscycie „Hotel Roku 2015” organizowanym przez portal HRS.pl wspólnie z magazynem Forbes oraz Wirtualną Polską.

„Hotel Roku 2015” to plebiscyt, w którym goście hotelowi wybierają najlepsze hotele w Polsce. Położony w samym sercu Olsztyna, hotel Dyplomat otrzymał nominacje w kategorii Biznes oraz Luksus i Design. Oprócz zwycięstwa w poszczególnych kategoriach konkursowych, olsztyński hotel ma także szansę zdobyć prestiżowy tytuł „Hotelu Roku 2015”.

Hotel Dyplomat mieści się w zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy Dąbrowszczaków 28. To pierwszy w regionie obiekt klasy boutique, łączący w sobie tradycję z nowoczesnością. Hotel dysponuje 48 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje to starannie zaaranżowane wnętrza, harmonijnie łączące stylowe meble z nowoczesnym wyposażeniem. Dopełnieniem oferty hotelu jest restauracja, w której serwowane są dania kuchni regionalnej z akcentami kuchni rosyjskiej.

Zachęcamy do wspierania naszego lokalnego przedstawiciela. Głosy na hotel Dyplomat można oddawać na stronie www.hotelroku.com. Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu, ma dodatkowo szansę wygrać pobyt w jednym ze zwycięskich hoteli.

Plebiscyt „Hotel Roku 2015” organizowany jest przez HRS wspólnie z magazynem Forbes oraz Wirtualną Polską. Do zwycięskiego tytułu nominowanych zostało ponad 100 hoteli w dziewięciu kategoriach: Biznes, Business Tariff, Ekonomiczne, HRS Deals, Luksusowe i Design, MICE, Najlepszy Serwis, Pałace i Zamki oraz Premiera. „Hotelem Roku 2015” zostanie obiekt, który spośród wszystkich kategorii otrzyma najwięcej głosów. Głosowanie potrwa do 15 maja 2015 roku, a lista laureatów zostanie ogłoszona podczas uroczystej gali finałowej w maju 2015 roku.

Źródło: Informacja prasowa HRS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*