Olsztyn Biega! Tłumy biegaczy opanowały CRS Ukiel

W niedzielę, 28 sierpnia odbył się ostatni w tym roku bieg w ramach imprezy „Olsztyn Biega!”. Biegacze mieli do pokonania trasy zlokalizowane na terenie Centrum Rekreacyjno – Sportowego Ukiel. Pomimo upalnej pogody frekwencja dopisała. Do zawodów przystąpiło ponad 200 biegaczy w różnym wieku.

Na uczestników niedzielnej imprezy czekały dystanse o długości 250 metrów (dzieci do 6 lat), 0,95 km (młodzież w wieku 6-9 lat), 1,8 km (młodzież w wieku 10-16 lat) oraz 10 km – bieg główny.

W biegu głównym na 10 km najlepszy czas w kategorii mężczyzn uzyskał Zbigniew Rogowski (Bisztynek/Pachołki) – 37:59. Drugi do mety dobiegł Przemysław Flaga (Barczewo/AKM Olimp Olsztyn /sklepbiegowy.com) – 38:13, a trzeci Brągiel Krzysztof (Kędzierzyn-Koźle) – 39:30.

Natomiast wśród kobiet najlepsza okazała się Mariola Sudzińska (Olsztyn), która dobiegła do mety z czasem – 43:40. Druga była Miłosława Wasiak (Burkat/Pszczółkowski Team) – 47:087, a trzecia Milena Kędzia (Olsztyn) – 47:17.

Szczegółowe wyniki:

Bieg Główny (10km)

Bieg GłównyOpen

Bieg Główny Kobiety

Bieg Główny Mężczyźni

Bieg Główny Kategorie

Bieg Młodzieżowy Starszaki (1.8km)

Starszaki Open

Starszaki Kobiety

Starszaki Mężczyźni

Starszaki Kategorie

Bieg Młodzieżowy Młodziaki (0.95km)

Młodziaki Open

Młodziaki Kobiety

Młodziaki Mężczyźni

Bieg Dzieci (0.25km)

Dzieci

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed upałem. Temperatura przekroczy 30 stopni

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego