Olsztyn Biega! Biegowy Puchar Olsztyna na 10 km już za nami

W niedzielę, 31 maja 2015 roku na terenie Centrum Rekreacyjno – Sportowego Ukiel w Olsztynie w ramach akcji „Olsztyn Biega!” odbyła pierwsza z trzech edycji Biegowego Pucharu Olsztyna na dystansie 10 km. 

Biegowy Puchar Olsztyna w ramach akcji Olsztyn Biega! przeniósł się nad malownicze Jezioro Krzywe do Centrum Rekreacyjno – Sportowego Ukiel.

Dla biegaczy przygotowano trasy o długości 250 metrów (Dzieci do 6 lat), 1 km (Młodzież w wieku 6-9 lat), 2 km (Młodzież w wieku 10-16 lat). Natomiast uczestnicy biegu głównego mieli do pokonania dystans o długości 10 km.

Najlepsi w klasyfikacji OPEN – 10 km okazali się  Dawid Worobiec (Team Kopeć/DHL Olsztyn) 33:08 oraz Krystyna Pieczulis (AZS UWM Olsztyn/AKM Olimp/Sklep biegowy Olsztyn) z czasem 43:27.  W biegach wzięło udział łącznie 321 uczestników.

Niedzielny bieg jest zaliczany również do klasyfikacji II Grand Prix Warmii, które rozpoczęło się dwa tygodnie temu XI Lidzbarskim Biegiem Ulicznym. Kolejną imprezą będzie Bieg w Kudypach “Wolność jest w naturze” oraz czwarta edycja Biegiem po Wichrowskich Lasach.

Kolejne dwie edycje Biegowego Pucharu Olsztyna w CRS Ukiel na dystansie 10 km odbędą się 19 lipca 2015 i 16 sierpnia 2015 roku.
Szczegółowe wyniki:

Bieg Dzieci (0.2km)

Bieg Dzieci

Bieg Młodzieżowy Młodziaki (0.95km)

Młodziaki 1,0 km / Młodziaki 1,0 km Kategorie

Bieg Młodzieżowy Starszaki (1.76km)

Starszaki 2,0 km / Starszaki 2,0 km Kategorie

Bieg Główny (10km)

Bieg Główny / Bieg Główny Kategorie

Galeria zdjęć

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Aplikacja Siron – nowe narzędzie w rękach policjantów

W ręce warmińsko-mazurskich policjantów trafiło nowe narzędzie. Specjalistyczne