Sport

Oficjalna strefa kibica EURO 2024 w Hali Urania

Do pierwszego sędziowskiego gwizdka podczas zmagań polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej zostało 7 dni. Hala Urania już czeka na kibiców z biletami i mocą dodatkowych atrakcji w największej Strefie Kibica w regionie.

Obiekt został stworzy z myślą o sportowych widowiskach, ale jeszcze takiego wydarzenia w Olsztynie nie było. Ponad 4000 kibiców na Arenie Główniej będzie miało możliwość na żywo dopingować polskich piłkarzy, oglądając ich mecze na czterech 20-metrowych ekranach led.

– Wielkim atutem naszej Strefy Kibica jest fakt, iż niezależnie od warunków pogodowych będziemy mogli wspólnie przeżywać piłkarskie emocje EURO 2024, korzystając z nowoczesnych rozwiązań obiektu zapewniających bardzo dobre nagłośnienie oraz obraz – informuje Zbigniew Trzoska, Prezes Spółki Hala Olsztyn.

Strefa Kibica w Hali Urania będzie dostępna dla kibiców 16, 21 oraz 25 czerwca, w dni meczowe polskiej reprezentacji. Bramy otwierane będą godzinę przed rozpoczęciem meczu, a zamykane godzinę po ostatnim gwizdku, tak aby każdy mógł skorzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji i miło spędzić czas w gronie znajomych.

Wspólne oglądanie meczu to niejedyna atrakcja. Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali liczne konkursy z cennymi nagrodami, strefę gastronomiczną na płycie głównej by nie umknęła żadna bramka, strefę sportowych aut dla fanów motoryzacji oraz sektor piłkarski, w którym będzie można podyskutować z sędziami, profesjonalnymi piłkarzami i wziąć udział w animacjach. Na najmłodszych czekać będzie Strefa Kids, w której animatorzy będą malować buźki, prowadzić gry i warsztaty.

Dla spragnionych ruchu trenerzy piłkarscy przygotowali aktywne zajęcia, podczas których – kto wie – może zostanie odkryty nowy talent.

To będzie prawdziwie rodzinna Strefa Kibica EURO 2024!

Terminy wydarzeń:

16 czerwca 2024 (niedziela) godz. 15:00

POLSKA – HOLANDIA

21 czerwca 2024 (piątek) godz. 18:00

POLSKA – AUSTRIA

25 czerwca 2024 (wtorek) godz. 18:00

POLSKA – FRANCJA

Cena biletu: 15 zł

Cena karnetu na 3 mecze: 40 zł

Sprzedaż biletów odbywa się przez biletserwis.pl lub stacjonarnie w recepcji wejścia B1 Hali Urania. Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie. Wejście na obiekt będzie możliwe godzinę przed rozpoczęciem meczów.

Partnerzy wydarzenia: Prezydent Miasta Olsztyna, Kuźnia Społeczna, Karuzela Kultury, Strefa Aut, WMPZPN, MPEC, Helios Olsztyn, Akademia Sportu Stomil Olszty, D.S. Fokus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*