Na sygnale

Nożownik śmiertelnie ugodził mężczyznę. Policja szuka świadków

Olsztyńscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul. Krasickiego w Olsztynie. Nieznany sprawca śmiertelnie ranił nożem 27-letniego mężczyznę. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia zaistniałego w nocy z soboty na niedzielę (17/18.10.2020) około godz. 2:00 na ul. Krasickiego w Olsztynie.

W nieustalonych okolicznościach doszło wówczas do uszkodzenia ciała 27-latka. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Wszystkie osoby, które tej nocy i w tym czasie poruszały się pieszo lub przejeżdżały ulicą Krasickiego na odcinku od ul. Barcza do ul. Boenigka w Olsztynie i były bezpośrednio świadkami tego zdarzenia lub posiadają istotne informacje z nim związane, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 505 034 223 lub 47 73 134 24.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*