Zapowiedzi wydarzeń

NIGHT POWER 2014 GRAND PRIX – I runda już 7 czerwca w Olsztynie

Przedstawiamy oficjalny kalendarz wyścigów NIGHT POWER 2014 GRAND PRIX. W tym roku organizatorzy przygotowują trzy wyścigowe rundy uliczne oraz jedną „special edition”. NIGHT POWER 2014 GRAND PRIX wystartuje tradycyjnie w Olsztynie już 7 czerwca. Kolejnym przystankiem będzie miasto, którego nie może zabraknąć na mapie NIGHT POWER – Łomża.

Ostatnim wyścigowym przystankiem, a zarazem finałem wyścigów NIGHT POWER 2014 GRAND PRIX będzie Słupsk, w którym zawodnicy będą ścigać się już po raz drugi. Po ubiegłorocznych wyścigach długo wrzało w Słupsku i okolicach pozytywnymi opiniami, dlatego w tym roku wspólnie z władzami Miasta postanowiono zorganizować finał właśnie w Słupsku.

Sezon zakończy się dwudniową imprezą niespodzianką.

W tym roku impreza NIGHT POWER GRAND PRIX odbywać się będzie już po raz czwarty. Organizatorzy chcą podziękować wszystkim zawodnikom, miastom partnerskim, sponsorom oraz kibicom za te wspólne trzy lata, podczas dodatkowej, podsumowującej imprezy – NIGHT POWER – MOTO ARENA, która odbędzie się w hali targowej „Arena” w Ostródzie.

Impreza ta będzie miała charakter dwudniowych targów tuningowych, na których będzie można zobaczyć zawodników, partnerów oraz całą gamę różnych atrakcji motoryzacyjnych i nie tylko. Pierwszy dzień targów zakończy się oficjalnym podsumowaniem trzech lat NIGHT POWER GRAND PRIX oraz koncertem. NIGHT POWER MOTO ARENA to kolejna impreza, której nie można przegapić!

Kalendarz NIGHT POWER 2014 GRAND PRIX:
07.06-1 runda – Olsztyn
09.08 – 2 runda – Łomża
30.08 – 3 runda – Słupsk – fina
20-21.09 – NIGHT POWER MOTO ARENA – Ostróda

Szczegóły dotyczące NIGHT POWER 2014 GRAND PRIX będziemy podawać na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*