Nietrzeźwy szedł drogą ekspresową. Został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
0

W niedzielę wieczorem (18.11.2019) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że po drodze ekspresowej nr 51 w okolicy Olsztynka pieszo ma poruszać się mężczyzna, który jest nietrzeźwy.

Na miejsce natychmiast został wysłany policyjny patrol. Z relacji świadków wynikało, że młody mężczyzna pieszo szedł po drodze ekspresowej, wchodził na jezdnie, tym samym stwarzał zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Był też agresywny w stosunku do osób, które zatrzymały się i próbowały mu uniemożliwić wejście na jezdnie. Mężczyzna nie posiadał również elementów odblaskowych.

Funkcjonariusze na miejscu zastali 18-letniego mieszkańca Nidzicy. Badanie policyjnym alkomatem wykazało blisko dwa promile alkoholu w jego organizmie. Ze względu na agresywne zachowanie, mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu odpowie za popełnione wykroczenia.

Źródło: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana w organizacji ruchu: w niedzielę otwarcie ul. Wyszyńskiego

Trwa rozbudowa olsztyńskiej sieci tramwajowej. Kierujący już w