Nietrzeźwy jechał hulajnogą. Został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tys. złotych

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

W czwartek (20.10.2022) w nocy funkcjonariusze zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego, tym razem jadącego hulajnogą elektryczną. 21-latek miał problemy z utrzymaniem równowagi za kierownicą hulajnogi elektrycznej. W jego żyłach krążyły ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna ostatecznie trafił do izby wytrzeźwień, a następnie został ukarany mandatem w kwocie 2500 złotych.

W czwartek, po godz. 3:00 policjanci z olsztyńskiej drogówki na al. Warszawskiej zauważyli mężczyznę na hulajnodze, który miał problemy z utrzymanie toru jazdy. Interweniujący policjanci postanowili sprawdzić jego stan trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. W organizmie 26-latka krążyły ponad 2 promile alkoholu.

Ze względu na stan upojenia alkoholowego mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Ostatecznie za popełnione wykroczenie – kierowania hulajnogą elektryczną w stanie nietrzeźwości – został ukarany mandatem w kwocie 2500 złotych.

Źródło: KMP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus