Na sygnale

Nieletni zniszczyli zaparkowany samochód

Olsztyńscy policjanci zatrzymali czterech nastolatków, podejrzewanych o zniszczenie samochodu osobowego marki Volkswagen. Chłopcy w wieku od 14 do 15 lat w zaparkowanym pojeździe wybili kilka szyb. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Wczoraj (01.06.2020), oficer dyżurny olsztyńskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że na jednym z parkingów znajdujących się na osiedlu Generałów, grupa osób niszczy zaparkowany samochód. Na miejsce interwencji natychmiast został skierowany patrol policji. Interweniujący policjanci potwierdzili zgłoszenie dotyczące zniszczenia mienia i zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy na widok policyjnego radiowozu próbowali uciekać, aby uniknąć odpowiedzialności za swoje zachowanie.

Policjanci zatrzymali i wylegitymowali cztery osoby, które okazały się niepełnoletnie. Czterej nastolatkowie w wieku od 14 do 15 lat wstępnie przyznali się do niszczenia zaparkowanego od dłuższego czasu osobowego volkswagena. W pojeździe uszkodzonych zostało kilka szyb. Cała czwórka, przed sądem rodzinnym i nieletnich będzie musiał wytłumaczyć się ze swojego zachowania.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*