Na sygnale

Nie dostosowała prędkości i wjechała w zaparkowane pojazdy

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu zdarzenia, w którym udział brały cztery samochody osobowe. 67-letnie kierująca renault na ul. Wakacyjnej w Olsztynie w pewnym momencie straciła kontrolę nad swoim pojazdem, zjechał na przeciwną stronę jezdni i uderzyła w zaparkowany na poboczu samochód. W efekcie domina, zniszczeniu uległy trzy prawidłowo zaparkowane auta. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. 67-latka za swoje zachowanie została ukarana mandatem karnym.

Wczoraj (05.12.2019r.) na ul. Wakacyjnej w Olsztynie doszło do poważnego zdarzenia drogowego, którego przyczyną było niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych przez 67-letnią kierującą renault. Kobieta jadąc od ul. Hozjusza w pewnym momencie straciła panowanie nad swoim pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w zaparkowany na poboczu samochód osobowy m-ki renault thalia. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzony pojazd został przesunięty na kolejne auta stojące bezpośrednio za nim. W zdarzeniu łącznie uszkodzone zostały cztery pojazdy w tym trzy zaparkowane.

Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków ruchu przez 67-kierującą renault. Kobieta w chwili zdarzenia była trzeźwa, za swoje zachowanie została ona ukarana mandatem karnym. Na szczęście w chwili zdarzenia w zaparkowanych autach nie było żadnych osób, w zdarzeniu nie ucierpiała również 67-latka. I choć to zdarzenie mogło mieć znacznie gorsze konsekwencje, tym razem skończyło się na uszkodzonych pojazdach.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*