Na sygnale

Narkotykowy diler w rękach kryminalnych z Olsztyna

Zarzuty za posiadanie ponad 140 gramów środków odurzających i handel narkotykami usłyszał 23-latek zatrzymany przez policjantów z wydziału narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. W ręce kryminalnych wpadli też dwaj „klienci” dilera.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki w Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji pracowali nad sprawą dotyczącą handlu zakazanymi substancjami na terenie Olsztyna. Ich skrupulatna praca doprowadziła do zatrzymania 23-latka podejrzanego o sprzedawanie środków odurzających. Śledczy zatrzymali w jego mieszkaniu ponad 120 gramów marihuany i ponad 20 gramów mefedronu. Zabezpieczone zostało też 16 000 złotych w gotówce, które podejrzany „zarobił” na swojej działalności.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw i złożył wyjaśnienia. Został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ponadto kryminalni zatrzymali dwóch „klientów” podejrzanego. 18 i 22-latek zaopatrywali się u niego w środki odurzające. Mieli przy sobie od 1,5 do 2 gramów marihuany. Również usłyszeli zarzuty.

Źródło: KMP Olsztyn (jw/kh)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*