CiekawostkiWiadomości

Na majowy weekend „Olsztyn za pół ceny”

W dniach od 30 kwietnia do 4 maja odbędzie się pierwsza edycja akcji „Olsztyn za pół ceny”. W tym okresie firmy świadczące usługi noclegowe, gastronomiczne i rozrywkowe przygotowały specjalną ofertę dla mieszkańców Olsztyna oraz turystów obniżając swoje ceny o 50 proc.

W akcji udział biorą hotele i obiekty noclegowe, restauracje, puby, park rozrywki i klub fitness. Specjalną ofertę na majówkę przygotowały również Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne, Olsztyński Teatr Lalek, Miejska Biblioteka Publiczna, Lotnisko Dajtki, Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera oraz Galeria BWA, a także firmy świadczące usługi rozrywkowe.

Akcja ma celu pokazanie kompleksowej oferty Olsztyna, jako miejsca ciekawej destynacji turystycznej. Chcemy również przybliżyć i udostępnić mieszkańcom atrakcje oraz usługi firm zlokalizowanych na terenie miasta w preferencyjnych cenach, aby zdecydowali się oni na spędzenie długiego weekendu w naszym mieście – mówi Piotr Tabiś, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej, organizator akcji.

Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć na stronie www.lot.olsztyn.pl, w ramach której znajduje się interaktywna mapa atrakcji. Witryna i mapa dostosowane są również do urządzeń mobilnych.

 

Źródło: UM Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*