Zapowiedzi wydarzeń

Na I rundzie NIGHT POWER pojawi się łącznie ponad 20 tys. koni mechanicznych

Mamy dla Was kolejne informacje dotyczące pierwszej imprezy z cyklu NIGHT POWER 2014 GP. Podczas imprezy odbędą się wyścigi równoległe w ośmiu klasach. Łącznie tego dnia będzie można poczuć moc dwudziestu tysięcy koni mechanicznych. Tyle w sumie mają maszyny zawodników, którzy wystąpią podczas sobotniego starcia w centrum Olsztyna.

Nie zabraknie też innych motoryzacyjnych atrakcji. Jedną z nich będą pokazy kaskaderskie olsztyńskiej grupy Wheelieholix oraz najmłodszego w Polsce kaskadera – Piotrusia. Na parku maszyn będzie można też wsiąść do symulatora dachowania i przekonać się czym grozi jazda bez pasów.

Na najmłodszych będzie czekała specjalna strefa Tęczowy Power, a w niej moc atrakcji i porządna dawka wiedzy na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Znamy już też rozplanowanie całego terenu imprezy. Ulica Piłsudskiego zamieni się w tor wyścigów między godziną 12 w sobotę, a 5 rano w niedziele. Zarówno samochody jak i autobusy będą w tych godzinach kierowane objazdem. Zawodnicy będą mierzyć się na dystansie 1/8 mili, startując spod Ratusza, przetną linię mety mijając miasteczko wyścigów usytuowane na Placu Dunikowskiego.

nightpower-mapa

Więcej informacji na www.nightpower.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*