Mrozu wystąpi w maju na kortowiadowej scenie!

Line-up Sceny Głównej Kortowiady 2023 ma już coraz mniej tajemnic. To wszystko za sprawą cotygodniowych ogłoszeń – organizatorzy w każdy wtorek informują o kolejnym z 15 zapowiedzianych wykonawców, którzy w ramach olsztyńskich juwenaliów wystąpią w maju na Plaży Kortowskiej. Potwierdzono obecność takich gwiazd, jak Kult, Pezet czy Gibbs. W minionym tygodniu do grona artystów 62. edycji najlepszych juwenaliów w Polsce dołączyła obiecująca debiutantka, Julia Rocka, a dziś – Mrozu!

Autor tekstów, kompozytor oraz producent swoich płyt i twórca hitów z pierwszych miejsc list przebojów. Funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej już od wielu lat i przez cały ten czas odnosi sukcesy – najnowsza wydana płyta, „Złote bloki”, była jedną z najbardziej wyczekiwanych w 2022 roku i uzyskała status platynowej. To artysta, który dobrze wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy, a jego koncerty są wspaniałym, budzącym podziw, widowiskiem.

Kosmiczna Kortowiada będzie trwała od 24 do 27 maja, a wydarzenia zaplanowane przez organizatorów będą odbywały się w Kortowie, czyli miasteczku studenckim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Scena Główna, na której od 25 do 27 maja wystąpią zapowiadani artyści będzie zlokalizowana na Plaży Kortowskiej.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Od czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie płatności tylko kartą lub przelewem

Od 1 czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie