Ciekawostki

„Może będzie lepiej” – nowy teledysk zespołu Enej

W piątek, 6 maja na oficjalnym kanale zespołu Enej w serwisie YouTube pojawił się  klip do nowej piosenki pt. „Może będzie lepiej”.

„Może będzie lepiej” to kolejny singiel na muzycznej mapie zespołu Enej, który ujrzał światło dzienne 6 maja 2016 roku. Grupa nie rezygnuje ze swojego charakterystycznego stylu, dzięki któremu na stałe zajęła miejsce w gronie najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów.

Także tym razem pełna wdzięku energia zawarta w piosence nie pozwoli słuchaczom usiedzieć w miejscu, z pewnością spowoduje, że uśmiech nie będzie schodził z twarzy. W wersji ukraińsko języcznej piosenka pojawiła się na płycie „Paparanoja” jednak teraz opatrzona została głęboko refleksyjnym, lirycznym tekstem w języku polskim.

Po raz kolejny zespół Enej udowadnia, że pozostaje w dobrej formie i nie jest jedynie biernym obserwatorem wydarzeń w muzycznym świecie. Niesamowita mieszanka kulturowa, energia i refleksja nad życiem w jednym utworze powoduje całą gamę doznań, do czego muzycy grupy zdążyli już przecież przyzwyczaić.

Reżyseria – Mateusz Winkiel
Scenariusz – Paweł Sołoducha, Łukasz Przyborowski
Zdjęcia – Łukasz Łazarczyk i Damian Koziara
Kierownik produkcji – Paweł Wochna
Montaż – Michał Berensztajn
Realizacja i produkcja – Mania Studio
Aktorzy: Milena Klima, Sebastian Jasnoch
Muzyka: Piotr „Lolek” Sołoducha, Mirosław „Mynio” Ortyński
Tekst: Mirosław „Mynio” Ortyński

Producent: Łukasz Kojro Kojrys
Asystent Producenta: Łukasz Bornus

źródło: Youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*