Kultura

MOK laureatem konkursu Pro Warmia i Mazury 2014

Pierwsza nagroda w kategorii kultura dla Miejskiego Ośrodka Kultury za kampanię promocyjną Olsztyńskiego Lata Artystycznego 2014 oraz wyróżnienie w najbardziej prestiżowej kategorii gospodarka dla Biura Promocji Urzędu Miasta Olsztyna za kampanię sprzedażową działek inwestycyjnych nad jeziorem Ukiel – to „zdobycze” Olsztyna w Konkursie PRO WARMIA MAZURY 2014.

Rozstrzygniecie konkursu odbyło się w trakcie uroczystej gali będącej zwieńczeniem pierwszego dnia Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, który odbył się 27-28 listopada w Działdowie. W konkursie, którego organizatorem jest marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, wybrano najlepsze projekty promocyjne jednostek samorządu terytorialnego w czterech kategoriach – kultura, sport i rekreacja, turystyka oraz gospodarka.

Celem konkursu było wyłonienie najlepszych projektów służących promocji całego regionu Warmii i Mazur. Konkurs obejmował cztery kategorie:
projekt promocyjny w obszarze kultury
● projekt promocyjny w obszarze sportu i rekreacji
● projekt promocyjny w obszarze turystyki
● projekt promocyjny w obszarze gospodarki

W kategorii kultury pierwsza nagroda została przyznana dla Miejskiego Ośrodka Kultury za „pomysł i skuteczną realizację działań promocyjnych Olsztyńskiego Lata Artystycznego 2014. O skuteczności kampanii Miejskiego Ośrodka Kultury – opartej m.in. na działaniach w internecie, mediach czy promocji bezpośredniej – świadczą nie tylko liczne artykuły i materiały w mediach, ale przede wszystkim 179 tys. widzów i uczestników wydarzeń Olsztyńskiego Lata Artystycznego”.

W kategorii gospodarka jury przyznało wyróżnienie dla Biura Promocji Urzędu Miasta Olsztyna. Uznanie jurorów zdobyła kampania sprzedażowa działek inwestycyjnych położonych w strefach przedsiębiorczości nad jeziorem Ukiel. Kampanię zaplanował i przeprowadził zespół Biura Promocji w składzie: Krzysztof Otoliński, Andrzej Kocięcki, Marcin Sakowicz, Radosław Paździorko.

Organizatorem konkursu jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.
Techniczną organizacją konkursu zajmował się Departament Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Źródło: UM Olsztyn, MOK Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*