Ciekawostki

Modernizacja kina Helios w Olsztynie

Modernizacja, zmiana układu dzięki większej powierzchni oraz nowa aranżacja. Te wszystkie zmiany jeszcze w tym roku przejdzie 8-salowy multipleks Helios zlokalizowany w olsztyńskim Centrum Handlowym Aura Centrum Olsztyna.

W ciągu najbliższych 2 miesięcy multipleks przejdzie znaczącą modernizację, w wyniku której przeorganizowane i powiększone zostanie wejście do kina oraz linia kas. Zmieniona zostanie także aranżacja holu kinowego, barów oraz kawiarni. Helios, planuje także stworzenie kącika zabaw dla dzieci, który byłby pierwszą tego rodzaju strefą w kinach należących do sieci Helios.

Helios jest pierwszym kinem wielosalowym, które powstało w Olsztynie i od tego czasu, jak informują właściciele sieci, cieszy się zainteresowaniem mieszkańców miasta.

– Jesteśmy nie tylko najpopularniejszym kinem w Olsztynie, ale także partnerem wielu lokalnych wydarzeń i projektów, które odbywają się w naszym kinie. Mieszkańcy Olsztyna chętnie spędzają u nas wolny czas, o czym świadczy wysoka frekwencja. Postanowiliśmy więc z myślą o naszych widzach uatrakcyjnić nasze kino. W wyniku trwających prac Helios zyska więcej powierzchni oraz wyjątkowy kącik stworzony z myślą o najmłodszych. Ponadto zwiększona powierzchnia holu kinowego, baru i kawiarni zostanie oddana naszym widzom w zupełnie innej aranżacji. Przede wszystkim jednak podniesiemy standard kina – mówi Jacek Chełstowski, dyrektor kina Helios w Olsztynie.

– Helios jest bardzo istotną częścią oferty Aury Centrum Olsztyna i dlatego gorąco popieramy pomysł jego rozbudowy i modernizacji. Dzięki temu satysfakcja klientów z przebywania w naszym centrum zwiększy się jeszcze bardziej. Zmiany realizowane w Heliosie wynikają z pierwszej fazy modernizacji naszego Centrum, która była realizowana w ubiegłym roku. Pracujemy aktualnie nad planami dalszych udoskonaleń – mówi Rafał Lisak, dyrektor Aury Centrum Olsztyna, Balmain Property Management.

Prezes zarządu spółki Helios, Tomasz Jagiełło dodaje – Olsztyński Helios w ubiegłym roku zyskał światowej klasy fotele kinowe oraz nowe wykładziny na salach kinowych a już od kwietnia bieżącego roku dysponuje najnowszą technologią trójwymiarową 3D – o nazwie DepthQ, w której wykorzystywane są srebrne ekrany oraz okulary wielorazowego użytku kupowane przez widza na własność. Helios zmienia się dla mieszkańców Olsztyna i mamy ogromną nadzieję, że widzowie jeszcze chętniej będą spędzać czas w naszym kinie. Obecnie trwają prace, których efekty mamy nadzieję pokazać w całości wraz z początkiem września.

Źródło: retailnet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*