Na sygnale

Minionej nocy olsztyńscy policjanci zatrzymali trzy poszukiwane osoby

Dzisiaj w nocy olsztyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane, w tym jedną kobietę, która sama zadzwoniła na policję i przekazała dyżurnemu, że jest w domu i z tego co jej wiadomo na pewno jest w zainteresowaniu policji.

Wczoraj wieczorem, operator dyżurny otrzymał telefon od mieszkanki Olsztyna, która zgłosiła, że jest poszukiwana. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 36-latki, aby to sprawdzić. Podczas wykonywania czynności okazało się, że Joanna R. faktycznie znajduje się w zainteresowaniu policji. 36-latkę zgodnie z poleceniem prokuratora, doprowadzono do zakładu karnego, w celu odbycia kary 15 dni aresztu za wcześniej popełnione wykroczenia.

Kilka godzin później podczas patrolowania ulic miasta, funkcjonariusze podjęli czynności legitymowania wobec grupującej się młodzieży. Wśród młodzieży był 16-latek, którego zaginięcie zostało zgłoszone na początku marca. Młodzieniec oddalił się z placówki opiekuńczo – wychowawczej i do chwili obecnej nie wrócił. Teraz zgodnie z poleceniem prokuratora, 16-latek zostanie przewieziony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie.

Kolejny poszukiwany, wpadł podczas legitymowania przy sklepie monopolowym. Mężczyzna spożywał alkohol w miejscu publicznym, w związku z czym zwrócił na siebie uwagę policjantów. Podczas interwencji 39-latek, policjantom podawał fałszywe dane. Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

W trakcie sprawdzania Dariusza M. w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna poszukiwany jest w celu ustalenia miejsca pobytu.

Źródło: KMP Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*