Mając prawie 2,5 promila alkoholu wsiadł za kierownicę i spowodował kolizję

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu/fot. policja.gov.pl

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę. Okazało się, że poruszający się olsztyńskimi ulicami 33-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W poniedziałek (09.01.2023r.) po godzinie 16:00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia wynikało, że kierowca osobowego mitsubishi jadąc ulicą Kanta w kierunku ul. Wilczyńskiego nie dostosował prędkości, w wyniku czego uderzył w tył poprzedzającego go osobowego opla, którym jechał 58-latek.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie 33-letniego kierowcy mitsubishi. 33-latek nie tylko stracił prawo jazdy, ale za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Źródło: KMP Olsztyn (pż/kh)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się