Mecz charytatywny „Urzędniczki – Policjantki”

Już 12 września na stadionie w olsztyńskim Kortowie odbędzie się charytatywny mecz pomiędzy policjantkami Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie a urzędniczkami z Sądu Okręgowego. Zebrane podczas spotkania pieniądze zasilą konto fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.
12 września punktualnie o godz. 16.00 na olsztyńskim stadionie w Kortowie odbędzie się mecz charytatywny. Mecz nietypowy, ponieważ naprzeciwko siebie staną drużyny kobiet reprezentujące warmińsko-mazurską policję oraz Sąd Okręgowy w Olsztynie. Jak zapowiadają uczestniczki, podczas spotkania nie zabraknie emocji.

„Każda z drużyn będzie robiła wszystko by wygrać. Choć nie wynik meczu jest najważniejszy, a środki, które zbierzemy i przekażemy Fundacji Gazety Olsztyńskiej „Przyszłość dla Dzieci”, zajmującej się m.in. finansowaniem dzieciom badań, zabiegów, operacji oraz leków – mówi asp. sztab. Małgorzata Kowalewicz z Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Olsztynie.

Ci, którzy odwiedzą w tym dniu stadion, będą mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatora.

Źródło: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się