Relacje z imprez i wydarzeńWiadomości

Magiczne Mikołajki z Joanną Jędrzejczyk i JJ Stars Foundation [ZDJĘCIA]

To były wyjątkowe Mikołajki dla uczniów olsztyńskich Domów Dziecka i Szkół Specjalnych. Z samego rana Joanna Jędrzejczyk razem ze swoją JJ Stars Foundation wyruszyła w magiczną podróż w poszukiwaniu „grzecznych dzieci”. Towarzyszył im Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów, które przygotowano dzieci z Olsztyna.

Po zakończeniu sportowej kariery i zawieszeniu rękawic na kołku, Joanna Jędrzejczyk z całą pewnością nie narzeka na nudę i brak zajęć. Jedną z najnowszych inicjatyw legendarnej zawodniczki Ultimate Fighting Championship jest… JJ Stars Foundation. Fundacja, którą nasza mistrzyni powołała do życia w tym roku, była inicjatorem dzisiejszej mikołajkowej akcji dla dzieci z regionu.

Przeszło 250 uczniów i podpiecznyh olsztyńskich szkół specjalnych i domów dziecka otrzymało dzisiaj wyjątkowy prezent w postaci odwiedzin Świętego Mikołaja, którego przyprowadziła ze sobą Joanna Jędrzejczyk. Na dzieci oprócz bezcennej lekcji mistrzowskiej postawy czekały również upominki ufundowane przez JJ Stars Foundation i jej Partnerów.

Nie zabrakło również miejsca na aktywizację ruchową maluchów, która poprowadził niezastąpiony przy tego typu okazjach Kacper „Kacpa” Lachowicz.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie akcji Partnerom fundacji: MyLabs, Puma, Republika Smakoszy, Owolovo, Many Mornings i SK Store

JJ Stars Foundation oficjalnie wspiera Świętego Mikołaja!

Joanna Jędrzejczyk – niekwestionowana gwiazda i wybitna reprezentantka Polski w mieszanych sztukach walki (MMA), boksie oraz Muay Thai. Rywalizowała w wadze słomkowej w federacji UFC (Ultimate Fighting Championship) trzykrotnie zdobywając tytuł zawodowej Mistrzyni Świata i dwukrotnie Mistrzyni Europy.

Pierwsza Polka występująca w prestiżowej organizacji UFC. Jako trzecia Europejka (i jedyna Polka) została mistrzynią wspomnianej federacji, po raz pierwszy sięgając po pas 14 marca 2015 roku (po zwycięstwie przez TKO w drugiej rundzie z Carlą Esparza). Przez wiele miesięcy była absolutnym numerem 1 w oficjalnym rankingu kategorii słomkowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*