„Kup Sztukę Pod Choinkę” – kiermasz w Galerii BWA

fot. BWA w Olsztynie

BWA Galeria Sztuki już po raz kolejny organizuje mikołajkowy Kiermasz Sztuki, podczas którego mieszkańcy Olsztyna będą mieli możliwość zakupu oryginalnych artystycznych upominków w atrakcyjnych cenach.

Do udziału w Kiermaszu zostali zaproszeni artyści z regionu, tworzący w szerokim spektrum tematów i technik. Na Kiermaszu będzie można kupić m.in.: rysunki (A. Nowacka), grafiki (B. Lis-Romańczukowa, A. Kurłowicz), fotografię (Ł. Pepol, N. Tejs, J. Połom), malarstwo (M. Wasilewska-Frągnowska, E. Jurkowska), a także wyjątkową biżuterię artystyczną wykonaną z metali szlachetnych i półszlachetnych oraz emalii z płatkami złota (Zahario, W. Sikora) czy ceramikę (I. Woźniak). Różnorodność artystycznych propozycji gwarantuje, że każdy odwiedzający Kiermasz „Kup Sztukę Pod Choinkę” znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych.

„Kup Sztukę Pod Choinkę” w Galerii BWA od 4 do 6 grudnia. Kiermasz można odwiedzać w piątek (4 grudnia) w godzinach 10:00-18:00, a sobotę oraz w niedzielę (5-6 grudnia) od 11:00 do 18:00.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sinice zniknęły. Kąpieliska w CRS Ukiel ponownie otwarte

Woda w jeziorze Ukiel w Olsztynie jest już