Kortowiada 2023 – zapowiedź piątkowych wydarzeń

- Kategoria: Wiadomości
0

fot. mat. prasowe

Kortowiadowy czwartek przyniósł uczestnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń! Parada Wydziałów, która przeszła przez miasto oficjalnie rozpoczęła 62. edycję Olsztyńskich Juwenaliów. Świetna pogoda z pewnością także miała wpływ na nastroje uczestników. Wzięli udział w Wielkim Kortowskim Karaoke – na tyle chętnie, że brakowało czasu dla wszystkich ochotników.

Bój Wydziałów w nowej formule, wygrany przez Wydział Nauk Technicznych, także wyraźnie przypadł do gustu wszystkim obecnym. Uczestnicy świetnie bawili się także biorąc udział i kibicując w Turnieju Flanek Sportowych, który wygrały Misiaczki oraz spędzili miło czas grając w planszówki. Odbyły się także pierwsze koncerty! Piękne popołudnie i wieczór wiele osób spędziło na Plaży Kortowskiej słuchając koncertu Zalii, bryskiej, zespołu Enej, a także Mroza, Białasa i Molesty Ewenement. Mnóstwo osób także pojawiło się na Kinie Plenerowym i wzięło udział w drugim Silent Party.

Pora na piątek! Na dziś organizatorzy przygotowali zawody dla siłaczy, czyli Kortostrong, który rozpocznie się o 11:00 na kortowskich Orlikach oraz Speed Dating, który zacznie się w Namiocie przy Centrum Konferencyjnym o 15:00. O 17:00 ponownie otworzą się bramy festiwalu, a na Scenie Głównej wystąpi Michał Szczygieł, Błażej Król, Ralph Kaminski, White 2115 oraz Oki.

Na uczestników od 19:00 będzie czekać również druga odsłona Kina Plenerowego, w ramach której wyświetlone zostaną ponownie 2 filmy – Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia oraz Dziennik Bridget Jones. Oczywiście odbędzie się także Silent Party – można tam przyjść od 21:00 do Namiotu przy Centrum Konferencyjnym! Dziś o oprawę muzyczną zadbają DJ Wajs, DJ Cezar, DJ Speed oraz DJ TONA H.

Autorami zdjęć są: Marcin Galon, Mateusz Kowalski, Miłosz Pawlak, Maciej Piórek, Wojtek Fabiszewski, Szymon Jagielski.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po