Zapowiedzi wydarzeń

Koncert grupy Najlepszy Przekaz W Mieście

We wtorek, 11 sierpnia w Amfiteatrze im. Czesława Niemena odbędzie się koncert grupy hip-hopowej Najlepszy Przekaz W Mieście – finalisty programu telewizyjnego „Must Be The Music”. Impreza wystartuje punktualnie o 20.00. W roli supportu olsztyńska Ejtobangla. Bilety w cenie 10 zł

Najlepszy Przekaz W Mieście to polska grupa hip-hopowa założona przez Adama Rudnickiego oraz Kamila Woronieckiego w lipcu 2010 roku. W 2012 roku wziął udział w 3. edycji popularnego programu telewizyjnego „Must Be The Music”, gdzie w finale zdobył drugie miejsce. W październiku 2012 roku zespół wydał płytę pt. „Słowa prawdy”. W czerwcu 2013 roku nakładem wytwórni My Music ukazał się singel pt. „Uwierz w siebie”.

Support: Ejtobangla

Ejtobangla z Olsztyna to połączenie słonecznego reggae, energetycznego rocka z domieszką ska, a to wszystko okraszone rapem. Liderami zespołu są Agnieszka Skrycka (finalistka m.in. „Bitwy na Głosy”) i Łukasz Weranis (członek zespołu FameDistrict), którzy są wspierani przez jednego z najlepszych gitarzystów z naszego regionu – Łukasza Berndta, i trzy wulkany energii: basistę Kubę Oczkowskiego oraz perkusistów Igora Sztynio i Krzysztofa Sydora.

Bilety w cenie 10 zł do kupienia w:
● Informacja Kulturalna MOK ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt., 11.00-17.00)
● Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25 (wt.-ndz., 12.00-19.00)
● Miejska Informacja Turystyczna ul. Jana Pawła II 1 (pn.-pt., 10.00-18.00)
● W-M Regionalna Organizacja Turystyczna ul. Staromiejska 1
(pn.-pt., 8.00-16.00)
Bilety on-line

www.najlepszyprzekazwmiescie.pl
www.facebook.com/ejtobangla

Źródło: MOK Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*