Zapowiedzi wydarzeń

Koncert grupy Enej w olsztyńskim amfiteatrze

Już 5 (wtorek) sierpnia o godz. 20.00 w olsztyńskim amfiteatrze im. Czesława Niemena wystąpi zespół Enej.

Zespołu Enej nie trzeba dziś w Polsce nikomu przedstawiać. Kto nie słyszał takich popularnych piosenek, jak „Radio Hello” czy „Skrzydlate Ręce”? Każdy koncert Enej cieszy się ogromną popularnością – publiczność ukochała sobie pełne wigoru, radosne występy muzyków z Olsztyna.

To właśnie tu zespół stawiał swoje pierwsze kroki, z których najśmielszym był występ podczas Kortowiady w 2007 roku. Już kilka miesięcy później ukazał się debiutancki album grupy pt. „Ulice”. Jednak to dopiero wydana w 2011 roku płyta „Folkorabel” doczekała się statusu złotej. Od tamtej pory na zespół czekały same sukcesy.

Enej zagrał na dużej scenie podczas Przystanku Woodstock. Nie marnując czasu, młodzi artyści zgłosili się do programu telewizji Polsat „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Jeszcze przed finałem wygraną mięli w kieszeni – utwór „Radio Hello” można było usłyszeć w większości stacji radiowych w Polsce. Przebój stał się hitem lata 2011. Żywiołowa, folkowa, szczególnie ukraińska twórczość grupy zdominowała polską scenę muzyczną. Enej wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych i najaktywniejszych polskich zespołów. Będzie można się o tym przekonać na początku sierpnia w Amfiteatrze im. Czesława Niemena!

Support: Kozak System (Ukraina)

Bilety w cenie 30 zł do kupienia w:
● Informacji Kulturalnej MOK, ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt., 11.00-17.00)
● Galerii Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25 (wt.-ndz., 12.00-19.00)
● Miejskiej Informacji Turystycznej, ul. Jana Pawła II 1 (pn.-pt., 10.00-18.00)
● Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Staromiejska 1
(pn.-pt., 8.00-18.00, sob.-ndz., 10.00-15.00)
● salonach Empik, Media Markt i ticketpro.pl
rezerwacja internetowa ►

 

MOK Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*