Polecane artykuły

Kolonie żeglarskie dla dzieci i młodzieży na Mazurach

Wakacyjne kolonie żeglarskie organizowane na Mazurach to połączenie wypoczynku ze zdobywaniem wiedzy na temat żeglarstwa. Dzięki profesjonalnej kadrze instruktorskiej nauka żeglugi jest łatwa i przyjemna. Podczas rejsu szkoleniowego istnieje możliwość zdobycia uprawnień na patent żeglarski. W dwa tygodnie pływania nauczycie się zarówno praktyki jak i teorii, instruktorzy w zrozumiały sposób przybliżą Wam zasady jachtingu.

Poza częścią szkoleniową na koloniach żeglarskich organizowane są również liczne zabawy integracyjne. W ciągu dwóch tygodni kilkakrotnie będziecie mieli okazje zasiąść z załogą przy ognisku i pośpiewać szanty. Podczas kolonii wiele radości daje również wspólne przygotowywanie posiłków. Na zakończenie turnusu odbędą się regaty, których zwycięzcy otrzymają medale. Szczegóły imprezy: http://puntovita.pl/kolonie-zeglarskie/. Podczas rejsu czekają na Was również atrakcje lądowe.

szanty-mazury

W letnie dni poznacie atrakcje Giżycka. Na pewno odwiedzicie wieżę ciśnień, z której rozpościera się widok na całe miasto, znajduje się tam również kawiarnia oferująca pyszne ciasta oraz aromatyczną kawę. Ciekawym obiektem w Giżycku jest również Ekomarina – jeden z najnowocześniejszych portów śródlądowych w Polsce. Gdy dopłyniecie do Mikołajek będziecie mieli okazję przejść się korytarzami hotelu Gołębiewskiego, a Park Wodny Tropikana z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Atrakcje na Mazurach

Podczas mazurskiej kolonii żeglarskiej można odwiedzić wiele ciekawych portów. Jednym z najciekawszych portów jest Sztynort – największy port na Mazurach, który może pomieścić ponad dwieście jachtów.kolonie-dla-dzieci

W sąsiedztwie portu położony jest ogromny kompleks pałacowy, dawna siedziba rodu Lehndorffów – jednego z najpotężniejszych rodów magnackich. W Sztynorcie nie będziecie się nudzić, odbywają się tam liczne koncerty i imprezy żeglarskie. Na uwagę zasługuje również marina „Pod Jabłoniami” w miejscowości Stare Sady – niewielki port malowniczo położony nad jeziorem Tałty. Port oferuje strefę relaksu w której można odpocząć na hamakach lub leżakach. Podczas rejsu zwiedzicie wiele portów, każdy z nich ma inny charakter i historię.

Podczas dwóch tygodni rejsu przeżyjecie mnóstwo przygód. Często atrakcji przysparza nam pogoda, która na Mazurach bywa kapryśna i potrafi zmienić się w ciągu kilku minut. Poznacie wspaniałych ludzi, z którymi będziecie się świetnie bawić. Wspólne gotowanie, ogniska i piosenki żeglarskie zapewnią niesamowite wspomnienia. Czekają na Was również liczne atrakcje lądowe.

Szkoła żeglarstwa PuntoVita posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji kolonii żeglarskich na Mazurach. Można wybrać spośród rejsów turystycznych i szkoleniowych dla różnych grup wiekowych. Każdy rejs jest organizowany pod kątem danej grupy wiekowej. Dzięki profesjonalnej kadrze oraz wysokim standardom szkoła żeglarstwa PuntoVita jest wiodącym organizatorem kolonii żeglarskich na Mazurach.

Dzięki działalności PuntoVity co roku przybywa ponad dwustu młodych żeglarzy z patentami żeglarskimi.

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z żeglarstwem lub kochasz jachting i chcesz udoskonalić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę na ten temat dołącz do załogi PuntoVity i baw się dobrze!

kolonie-puntovita

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*