Kolizja w rejonie skrzyżowania ul. Kanta i Witosa zakończona zatrzymaniem prawa jazdy

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Policjanci pracowali na miejscu kolizji w rejonie skrzyżowania ul. Kanta i Witosa. Jej prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przez 20-letnią kierującą hyundaiem, która uderzyła w subaru. 20-latka straciła już prawo jazdy. Ponadto policjanci skierowali sprawę do sądu, który zadecyduje o dalszych konsekwencjach.

W środę (19.04.2023) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w rejonie skrzyżowania ul. Kanta i Witosa. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 20-letnia kierująca osobowym hyundaiem skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w osobowe subaru. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie trafił do szpitala.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 20-latce. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie, który zadecyduje o dalszych konsekwencjach.

źródło: KMP Olsztyn (aj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się