Kolizja na ul. Artyleryjskiej w Olsztynie. Kierowca BMW stracił prawo jazdy

- Kategoria: Na sygnale
0

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 49- letniemu kierowcy bmw, który stracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał w bariery ochronne, latarnię i znaki drogowe uszkadzając przy tym jadący w przeciwnym kierunku pojazd ciężarowy.

Do zdarzenia doszło w czwartek (17.03.2022r.) około godz. 14:00 na ul. Artyleryjskiej w Olsztynie. Według wstępnych ustaleń kierujący bmw 49- latek jadąc w kierunku ul. Bałtyckiej nie dostosował prędkości do warunków ruchu i stracił panowanie nad swoim pojazdem w wyniku czego wjechał w bariery ochronne dzielące pasy jezdni, latarnię oraz znaki drogowe, które przewróciły się na jadący w przeciwnym kierunku pojazd ciężarowy.

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali prawo jazdy 49- latka. Mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej odpowie przed sądem. To tam podjęta zostanie decyzja o jego dalszym losie.   

Źródło: KMP Olsztyn (ab)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się