Wiadomości

Kolejni partnerzy Olsztyńskiej Karty Dużej Rodziny

 Olsztyńska Karta Dużej Rodziny została wprowadzona niespełna dwa lata temu i stale się rozwija. W ostatnim czasie do programu dołączyli kolejni Partnerzy.

– Teatr im. Stefana Jaracza oferuje 50% zniżki na bilety dla dorosłych i bilety za 15 zł dla dzieci i młodzieży uczącej się.
– Bit Serwis proponuje 10% upustu na naprawy laptopów i 5% upustu na kompletne zestawy komputerowe.
– W Hurtowni Oldrob kupimy artykuły spożywcze dostępne w sklepie firmowym z 3% upustem.
– Z Nanny Bell taniej znajdziemy opiekunkę dla dzieci.
– Nowo otwarte Koszary Funka na olsztyńskim Zatorzu oferują 10% upustu na wszystkie usługi oferowane w tym klimatycznym miejscu.

Obecnie w programie uczestniczy około 50 partnerów. Są to zarówno podmioty prywatne, jak i gminne. Trwają również rozmowy z kolejnymi. Oprócz promocji społecznie odpowiedzialnego wizerunku firmy, uczestnictwo w programie to także łatwiejsze dotarcie do grupy przeszło 5000 klientów – posiadaczy Karty – mówi Jarosław Skórski doradca prezydenta Olsztyna ds. polityki prorodzinnej. Z Aquasfery skorzystano w zeszłym roku prawie 5, 5 tysiąca razy. Z tańszych przejazdów komunikacją miejską (rodzice rodzin wielodzietnych mają 50% zniżki) prawie 5 tysięcy. Te liczby mówią same za siebie. Karta działa i jest w Olsztynie potrzebna – dodaje.

Lista rabatów i zniżek oferowanych przez partnerów Olsztyńskiej Karty Dużej Rodziny na dzień 11.03.2015
Aby dołączyć do rodziny partnerów Olsztyńskiej Karty Dużej Rodziny wystarczy zadzwonić pod nr 512 895 020 lub wysłać e-mail na adres kartarodziny@olsztyn.eu. Więcej informacji znajduje się na stronie www.kartarodziny.olsztyn.eu

Źródło: UM Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*