Na sygnale

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy. Rekordzista jechał z prędkością 127 km/h

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali wczoraj prawo jazdy trzem kierowcom. Wszyscy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Niechlubny rekordzista jechał z prędkością 127 km/h.

Wczoraj funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie odnotowali kolejnych kierowców, którzy jeździli po Olsztynie ze zbyt dużą prędkością. Konsekwencją było zatrzymanie im prawa jazdy.

Pierwszy z kierowców, został zatrzymany do kontroli ok. godziny 21.30. 29-latek jechał subaru ulicą Obrońców Tobruku z prędkością 110 km/h. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym Mariusz M. otrzymał mandat, punkty karne oraz stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Ten sam los spotkał innego mieszkańca Olsztyna. Kilkanaście minut przed godziną 23.00 mężczyzna jadąc osobowym audi nie potrafił dostosować się do panujących przepisów na ul. Sikorskiego w Olsztynie. Jacek W. również przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. Kierowca został ukarany mandatem a na jego koncie pojawiło się 10 pkt karnych. Teraz musi się liczyć z tym, że najbliższe trzy miesiące będzie bez prawa jazdy.

Niechlubnym rekordzistą okazał się 20-latek z Olsztyna. Kilkanaście minut po godzinie 23.00 na ul. Sikorskiego jego samochód mknął z prędkością 127 km/h. Kierowca volkswagena długo nie cieszył się prawem jazdy. Mężczyzna uzyskany dwa lata temu dokument utracił za przekroczenie prędkości o ponad 67 km/h.

Źródło: KMP Olsztyn (KB)

Komentarz

  1. wow, wielki sukces olsztynskiej policji! stali w środku nocy na równiutkich, prostych jak strzała dwupasmowych, dwujezdniowych drogach i łapali piratow którzy pędzili z gigantyczną predkością 100kmh. Powinni ich wsadzic na kilka lat!

    Powiem krotko – po Olsztynie nie da się już jeździć, dobrze że jest jeszcze yanosik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*